Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1401
Stary 20.03.2016, 16:00
Wczorajszy klasyk pomiędzy Amicą a (L)oserami miał swoją dogrywkę na konferencji prasowej.





Czerstwy Staszek szybko przejął burackie nawyki od od Don Obleśnego.
Pyry chyba się rozgotowały

Media ekscytują się brakiem czerwonej kartki dla Trałki w końcówce meczu zapominając całkowicie o braku karnego dla Lecha przy stanie 0-0 znów arbitrowi się jakoś "nie gwizdnęło" przeciwko ległej

Chrapek wyprowadza Lechię na prowadzenie z Niecieczą co jeszcze bardziej minimalizuje nasze szanse na pierwszą ósemkę (z bardzo małych na iluzoryczne)
Ostatnio edytowane przez shaggy : 20.03.2016 o godz. 16:06.
Odpowiedz cytując