|
Zależy jak skonstruowali umowę. Jeśli podpisali Wolskiego jak tu ktoś opisywał warunkowo na 3,5 roku to wtedy nie ma nic do gadania.
Kontrakt automatycznie przedłuża się w momencie jego wykupu. Jest to jak najbardziej możliwe i legalne z punktu widzenia prawa.
Podejrzewam, że większość 'pierwokupów' jest tak spisana, chociaż nie zawsze. Podobnie jest z automatycznym przedłużaniem kontraktu, jeśli jest czarno na białym, że obydwie strony muszą wyrazić zgodę to tak jest. Jeśli jest przedłużenie jednostronne to tak jest. Trzeba czytać co się podpisuje.
Jak jest naprawdę z Rafałem? Wiedzą tylko on i Wisła.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.03.2016 o godz. 15:47.
|