Wyświetl pojedynczy post
xiondz77
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#524
Stary 20.03.2016, 12:33
Nie ma co gdybać.Co mozna powiedziec to to, ze za Moskala gralismy naprawde widowiskowo ,brakowało szczescia, ktorego nie brakuje obecnemu trenerowi , bo moim zdaniem nie gramy jakos rewelacyjnie. Pożyjemy zobaczymy.
Odpowiedz cytując