|
Boję się, że Legia sobie wykupi tego Cabrere. Ostatnimi czasy mają taktykę wykupywanie najlpeszych pilkarzy z poszczegolnych klubow, zeby je po prostu osłabic (vide akcja z Lechem, czy jak od nas sciagneli Cierzniaka myslac, że to nasz najlepszy pilkarz).
|