Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18650
Stary 20.03.2016, 12:13
Boję się, że Legia sobie wykupi tego Cabrere. Ostatnimi czasy mają taktykę wykupywanie najlpeszych pilkarzy z poszczegolnych klubow, zeby je po prostu osłabic (vide akcja z Lechem, czy jak od nas sciagneli Cierzniaka myslac, że to nasz najlepszy pilkarz).
Odpowiedz cytując