Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#517
Stary 20.03.2016, 11:51
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem. W takim razie, taki Mourinho czy Guardiola są słabsi od Moskala/Wdowczyka czy Pana Mietka z C-klasy, a udaje im się wygrywać, bo mają dobry skład?
Podaj jeszcze bardziej irracjonalne przykłady...

Ciężko ocenić trenerów, jeśli dysponują daleko innymi składami. Obecnie mamy zdecydowanie silniejszy kadrowo zespół, niż miało to miejsce na jesień.
Odpowiedz cytując