siemstein napisał(a):

|
Nie rozumiem. W takim razie, taki Mourinho czy Guardiola są słabsi od Moskala/Wdowczyka czy Pana Mietka z C-klasy, a udaje im się wygrywać, bo mają dobry skład?
|
Podaj jeszcze bardziej irracjonalne przykłady...
Ciężko ocenić trenerów, jeśli dysponują daleko innymi składami. Obecnie mamy zdecydowanie silniejszy kadrowo zespół, niż miało to miejsce na jesień.