Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73852
Stary 20.03.2016, 10:53
damian755 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Wolski będzie tak grał to to pojedzie na euro a my zarobimy 200tyś euro
nie Wisła, tylko jego obecny klub czyli Fiorentina. Chyba, że przed Euro zawodnik byłby wykupiony przez nas.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując