Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73850
Stary 20.03.2016, 10:39
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Pytam skąd informacja, że Wolski podpisał na 3,5. A nie na 0,5. Szczerze - na pewno Wisła mu wielkiej kasy teraz nie zaoferowała (bo jego forma była niewiadomą), a gość raczej głupi nie jest i za grosze 3 lata grać nie będzie.
Nie jest powiedziane, że uposażenie w trakcie wypożyczenia i po ewentualnym wykupie musiało zostać wynegocjowane na tym samym poziomie.
Odpowiedz cytując