Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
73849
20.03.2016, 08:20
Jeśli Wolski będzie tak grał to to pojedzie na euro a my zarobimy 200tyś euro
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
damian755
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian755
Znajdź inne posty napisane przez damian755