|
Ja raczej się spodziewałem, że zaczniemy w końcu grać, bo jakościowo skład nawet przed transferami był lepszy niż miejsce w tabeli.
Wdowczyk to bardzo inteligentny gość i z olbrzymią charyzmą, idealnie się nadawał do wzięcia za japy naszych grajków. Gość ma taką a nie inną przeszłość, ale widać po nim, że ma cohones, w przeciwieństwie do poprzedników.
Podejrzewam, że będziemy notować bardzo dobre / dobre wyniki, dopóki chłopaki się nim nie zmęczą i nie będą chcieli go zwolnić, bo z reguły tak to wygląda z takimi harpagonami na ławkach trenerskich.
Generalnie nie ma co się zbytnio podniecać, gość zrobił to czego jego nieudolni poprzednicy nie potrafili, wziął naszych za mordy i nastawił bojowo. Ma odpowiednią mentalność, pytanie tylko czy to jest sposób na dłuższą metę czy jedynie na krótki czas. Patrząc na to jak grały jego drużyny w drugim sezonie jego trenerki niestety obstawiam to drugie. Mam nadzieję, że się mylę.
|