Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#507
Stary 20.03.2016, 01:00
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Smapuję, bo przywołuje się Kazka w temacie...

Rozliczanie trenera z wyników? Zgadzam się, ale rozliczaj trenerów z wyników, jeśli dysponują tym samym składem...
Nie rozumiem. W takim razie, taki Mourinho czy Guardiola są słabsi od Moskala/Wdowczyka czy Pana Mietka z C-klasy, a udaje im się wygrywać, bo mają dobry skład?
Odpowiedz cytując