serek.c2 napisał(a):

Smapuję, bo przywołuje się Kazka w temacie...
Rozliczanie trenera z wyników? Zgadzam się, ale rozliczaj trenerów z wyników, jeśli dysponują tym samym składem...
|
Nie rozumiem. W takim razie, taki Mourinho czy Guardiola są słabsi od Moskala/Wdowczyka czy Pana Mietka z C-klasy, a udaje im się wygrywać, bo mają dobry skład?