Tak jak wam pisałem po przy przyjściu Rafała Wolskiego, że jeżeli on pokaże 50% tego co grał w Legii przed odejściem na zachód, to sami mu na ćwierkaczu peany wystawiać będziecie

niestety ( dla nas z Warszawy ) Rafał wraca na swoje tory, raz że zbliża się Euro i to jego szansa by ponownie się przypomnieć , dwa że wygląda naprawdę dobrze fizycznie, bo o jego technikę się nie boję. Nie wiem jakie plany mają wasi włodarze ale powinni wyjmować srebrniki z sakiewki by w czerwcu zaklepać go na dłużej! Raz że takiego chłopaka z taką techniką w Polsce ze świecą szukać, dwa ma zmysł do gry kombinacyjnej, trzy potrafi podać, grać 1/1, strzelać nogą, głową itd. czego mu brakuje to na pewno nieco szybkości ale gdyby był wszechstronny to by nie grał w Legii, Wiśle tylko w dużo lepszej lidze

Życzę wam awansu do 8-ki choć to niezwykle trudne zadanie, ale mam cichą nadzieję na mecz w Warszawie z wami hehe.