|
Pytam skąd informacja, że Wolski podpisał na 3,5. A nie na 0,5. Szczerze - na pewno Wisła mu wielkiej kasy teraz nie zaoferowała (bo jego forma była niewiadomą), a gość raczej głupi nie jest i za grosze 3 lata grać nie będzie.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|