Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73845
Stary 19.03.2016, 22:44
Pytam skąd informacja, że Wolski podpisał na 3,5. A nie na 0,5. Szczerze - na pewno Wisła mu wielkiej kasy teraz nie zaoferowała (bo jego forma była niewiadomą), a gość raczej głupi nie jest i za grosze 3 lata grać nie będzie.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując