Wyświetl pojedynczy post
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73844
Stary 19.03.2016, 22:41
Ja sie boje ze jak Wolski tak bedzie gral dalej to Nawalka go powola i bedziemy mieli klopot bo stanie sie bardziej rozpoznawalny.
Odpowiedz cytując