FraMat napisał(a):

Jestem przekonany, że to drugi Boguski: piłka się od niego odbija na kilka metrów, chrzani setki. Może czasem coś wpadnie, ale przez przypadek.
Jak początkowo cieszyło mnie jego przyjście tak teraz z każdym meczem mam coraz większe wątpliwości.
Ale... patrz mój podpis
|
Nie szukaj problemów tam gdzie ich nie ma. Gośc grał ledwo żywy całą połowę, a Ty się przypier.dalasz.
Sam Brożek po meczu mówi, że w całej ofensywnej układance Zdenek jest kluczowy, a widzę zawsze ktoś będzie wietrzyć spisek, czy sensacje.
Brawa dla całego zespołu i prosimy o kontynuację w Chorzowie.