Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 19.03.2016, 21:55
mysle ze Ondrasek to typowy silny harpagan , nie kalkuluje i gra na zywiol, surowy technicznie jak drwal z puszczy - ale silny - umie sie zastawiac i walczak ...... jakis mega egzekutor z niego nie bedzie - ale w parze z jakims technicznym i szybkim drugim napastnikiem moze stworzyc ciekawa pare ...szkoda ze system 4-4-2 odchodzi do lamusa
Odpowiedz cytując