Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73843
Stary 19.03.2016, 21:52
Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Właśnie kupiliśmy Brleka za 400k, ma zastąpić Mączyńskiego gdy ten odejdzie po Euro (a jest to raczej nieuniknione). Więc jak będzie dobra atmosfera w klubie (dobre wyniki, nawet w grupie spadkowej) to jest spora szansa wykupić Wolskiego.
Musielibyśmy dojść do jakiegoś ćwierćfinału i Mąka musiałby zagrać co najmniej dobry turniej żeby znaleźli się chętni.
29 lat, pozycja 6-8, prawie nie strzela goli i nie ma asyst.
Jeszcze bardziej niektórzy z Was przeceniają tu perspektywy Ryśka - 30 lat, jak chociaż nie wyjdzie z grupy to kto o Niego zapyta?
Odpowiedz cytując