Błaszczu_WIŚLAK napisał(a):

|
Właśnie kupiliśmy Brleka za 400k, ma zastąpić Mączyńskiego gdy ten odejdzie po Euro (a jest to raczej nieuniknione). Więc jak będzie dobra atmosfera w klubie (dobre wyniki, nawet w grupie spadkowej) to jest spora szansa wykupić Wolskiego.
|
Musielibyśmy dojść do jakiegoś ćwierćfinału i Mąka musiałby zagrać co najmniej dobry turniej żeby znaleźli się chętni.
29 lat, pozycja 6-8, prawie nie strzela goli i nie ma asyst.
Jeszcze bardziej niektórzy z Was przeceniają tu perspektywy Ryśka - 30 lat, jak chociaż nie wyjdzie z grupy to kto o Niego zapyta?