|
Brlek napewno musi wygladac lepiej.Bo na razie jest chyba troche ...wystraszony ,i widac ze potrzebuje czasu na zgranie i aklimatyzacje.
Natomiast co do Wolskiego to juz robic zrzutkę i Cupial niech wyciaga zaskorniaki z konta na Kajmanach,..ten gość robi grę i jest bezcenny.
|