Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73842
Stary 19.03.2016, 20:10
Brlek napewno musi wygladac lepiej.Bo na razie jest chyba troche ...wystraszony ,i widac ze potrzebuje czasu na zgranie i aklimatyzacje.

Natomiast co do Wolskiego to juz robic zrzutkę i Cupial niech wyciaga zaskorniaki z konta na Kajmanach,..ten gość robi grę i jest bezcenny.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując