AntyMod napisał(a):

dajcie spokoj - 300-400-czy 700 tysiow euro nie zaplaci zaden klub oprocz PZPNowskich LettFottballWin-ow , Wolski pogra u nas - pomoze - mam nadzieje- w utrzymaniu i pojdzie - jesli bylaby jakakolwiek szansa na zatrzymanie Woslkiego to po co branoby tego Chorwata ? predzej te dwa pedzie warszawskie kupia Wolskiego jako zabawke do kolekcji gwiazd polskiej ligi - niemamy zadnych szans na zatrzymanie Wolskiego - oby tylko koles byl w pozadku i do konca gral dobrze i sie stral a nie odpie....l jakiejs kichy na koniec
|
Właśnie kupiliśmy Brleka za 400k, ma zastąpić Mączyńskiego gdy ten odejdzie po Euro (a jest to raczej nieuniknione). Więc jak będzie dobra atmosfera w klubie (dobre wyniki, nawet w grupie spadkowej) to jest spora szansa wykupić Wolskiego.