Wyświetl pojedynczy post
mateusz212
Senior Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: Wad/Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73840
Stary 19.03.2016, 20:05
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
dajcie spokoj - 300-400-czy 700 tysiow euro nie zaplaci zaden klub oprocz PZPNowskich LettFottballWin-ow , Wolski pogra u nas - pomoze - mam nadzieje- w utrzymaniu i pojdzie - jesli bylaby jakakolwiek szansa na zatrzymanie Woslkiego to po co branoby tego Chorwata ? predzej te dwa pedzie warszawskie kupia Wolskiego jako zabawke do kolekcji gwiazd polskiej ligi - niemamy zadnych szans na zatrzymanie Wolskiego - oby tylko koles byl w pozadku i do konca gral dobrze i sie stral a nie odpie....l jakiejs kichy na koniec
"bedzie wpi..l z Termalika, Jaga i Ruchem i jeszcze chytry dziad sie u nas zamelduje"
Sprawdzi Ci się jak ta przepowiednia. 700 tys euro...wyczytałeś na Weszło czy PS?
P.S a co do Brleka jeszcze zmienicie zdanie. Umiejętności ma duże, tylko musi się przystosować. Brlek to 8, Wolski to 10. Dwie zupełnie inne pozycje.
Ostatnio edytowane przez mateusz212 : 19.03.2016 o godz. 20:07.
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"
Odpowiedz cytując