kreseq napisał(a):

|
Wykupicie Wolskiego, po 2-3 latach zarobicie albo będziecie mieć kapitalnego zawodnika który zjada ligę polską ale jest za słaby na poważniejsze wyzwania. Nic nie tracicie, zyskać możecie sporo. Nie ma co się zastanawiać.
|
Problem w tym, ze my to wiemy

Natomiast pytanie czy Cupiał myśli podobnie, bo juz nie raz pokazywał, ze robi dokładnie na odwrót tego co należy.