Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73833
Stary 19.03.2016, 17:22
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Wykupicie Wolskiego, po 2-3 latach zarobicie albo będziecie mieć kapitalnego zawodnika który zjada ligę polską ale jest za słaby na poważniejsze wyzwania. Nic nie tracicie, zyskać możecie sporo. Nie ma co się zastanawiać.
Problem w tym, ze my to wiemy Natomiast pytanie czy Cupiał myśli podobnie, bo juz nie raz pokazywał, ze robi dokładnie na odwrót tego co należy.
Odpowiedz cytując