Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73831
Stary 19.03.2016, 16:12
nesta napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że przewyższa. Przynajmniej umiejętnościami technicznymi. Było to widać przy asyście przy 1 bramce Brożka. Myślę, że nikt w tej nedznej lidze nie zachowałby się w ten sposób.
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No nie wiem... oglądałem dziś powtórkę i odniosłem wrażenie, że Wolski wcale nie chciał Pawłowi podawać - biegli obok siebie z piłką prowadzoną przez Wolskiego. W momencie wypuszczenia jej sobie do przodu przez Wolskiego Paweł odepchnął się od niego zyskując na szybkości i znalazł się w sytuacji praktycznie sam na sam.
.
Wolski został wytrącony z równowagi, ledwo wstał na nogi, Brożek to zauważył i ocenił, że lepiej wykończy akcje. Odepchnięty Wolski "zrozumiał" co chciał przekaząc Brożek, a następnie PODAJE mu piłkę.










Wyszło dobrze i na tym poprzestańmy
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując