Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
73831
19.03.2016, 16:12
nesta
napisał(a):
Oczywiście, że przewyższa. Przynajmniej umiejętnościami technicznymi. Było to widać przy asyście przy 1 bramce Brożka. Myślę, że nikt w tej nedznej lidze nie zachowałby się w ten sposób.
FraMat
napisał(a):
No nie wiem... oglądałem dziś powtórkę i odniosłem wrażenie, że Wolski wcale nie chciał Pawłowi podawać - biegli obok siebie z piłką prowadzoną przez Wolskiego. W momencie wypuszczenia jej sobie do przodu przez Wolskiego Paweł odepchnął się od niego zyskując na szybkości i znalazł się w sytuacji praktycznie sam na sam.
.
Wolski został wytrącony z równowagi, ledwo wstał na nogi, Brożek to zauważył i ocenił, że lepiej wykończy akcje. Odepchnięty Wolski "zrozumiał" co chciał przekaząc Brożek, a następnie PODAJE mu piłkę.
Wyszło dobrze i na tym poprzestańmy
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
jonaf
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jonaf
Znajdź inne posty napisane przez jonaf