|
Wykupicie Wolskiego, po 2-3 latach zarobicie albo będziecie mieć kapitalnego zawodnika który zjada ligę polską ale jest za słaby na poważniejsze wyzwania. Nic nie tracicie, zyskać możecie sporo. Nie ma co się zastanawiać.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|