nesta napisał(a):

|
Oczywiście, że przewyższa. Przynajmniej umiejętnościami technicznymi. Było to widać przy asyście przy 1 bramce Brożka. Myślę, że nikt w tej nedznej lidze nie zachowałby się w ten sposób.
|
No nie wiem... oglądałem dziś powtórkę i odniosłem wrażenie, że Wolski wcale nie chciał Pawłowi podawać - biegli obok siebie z piłką prowadzoną przez Wolskiego. W momencie wypuszczenia jej sobie do przodu przez Wolskiego Paweł odepchnął się od niego zyskując na szybkości i znalazł się w sytuacji praktycznie sam na sam.
Ale rozumiem, że to i tak nazywa się asysta.
nesta; napisał(a):
"Wykonanie prawa pierwokupu następuje przez złożenie właścicielowi odpowiedniego oświadczenia o skorzystaniu z prawa pierwokupu."
Czyli jeszcze raz.. Jeśli Wisła zdecyduje się na wykup Wolskiego z Fiorentiny czyli skorzysta z prawa pierwokupu to ani Fiorentina ani Legia ani Wolski ani Papież nie mogą powiedzieć nie
|
Czy to oznacza, że na kontrakcie nie musi widnieć podpis Wolskiego? Papieża pominę...