Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73829
Stary 19.03.2016, 15:37
nesta napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że przewyższa. Przynajmniej umiejętnościami technicznymi. Było to widać przy asyście przy 1 bramce Brożka. Myślę, że nikt w tej nedznej lidze nie zachowałby się w ten sposób.
No nie wiem... oglądałem dziś powtórkę i odniosłem wrażenie, że Wolski wcale nie chciał Pawłowi podawać - biegli obok siebie z piłką prowadzoną przez Wolskiego. W momencie wypuszczenia jej sobie do przodu przez Wolskiego Paweł odepchnął się od niego zyskując na szybkości i znalazł się w sytuacji praktycznie sam na sam.
Ale rozumiem, że to i tak nazywa się asysta.
nesta; napisał(a):
"Wykonanie prawa pierwokupu następuje przez złożenie właścicielowi odpowiedniego oświadczenia o skorzystaniu z prawa pierwokupu."

Czyli jeszcze raz.. Jeśli Wisła zdecyduje się na wykup Wolskiego z Fiorentiny czyli skorzysta z prawa pierwokupu to ani Fiorentina ani Legia ani Wolski ani Papież nie mogą powiedzieć nie
Czy to oznacza, że na kontrakcie nie musi widnieć podpis Wolskiego? Papieża pominę...
Ostatnio edytowane przez FraMat : 19.03.2016 o godz. 15:39.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując