serek.c2 napisał(a):

Oho , znowu mity o "koledze" Moskalu
|
Sam Wdowczyk mówił bodajże, że wszystko siedziało w głowach piłkarzy i wystarczyło ich odpowiednio zmotywować.
W końcu widziałem ogromną zadziorność i determinacje do zdobycia kolejnej bramki, po Moskalowym "1-0 i bronimy panowie do końca" jest to bardzo miła odmiana.