Elefant napisał(a):

Tyle, że w dzisiejszym DP w wywiadzie Wolski mówi, że zwracał się do L o pomoc w lecie, a jak przychodził to jego menago mówił, że zwracali się w zimie do L i odzewu nie było. Czyli innymi słowy dostał dwa razy kopa od L.
Przesłanie wywiadu jakie odczytuje między wierszami jest takie, że chce przede wszystkim grać i ewentualnie wrócić na Zachód.
Moim zdaniem jak nie dostanie z zachodu oferty w lecie to może Warszawa wcale nie musi mu się kalkulować. Tu ma plac raczej pewny a tam nie. Dużo pewnie będzie zależeć od relacji z Dariuszem W. i ogólnej sytuacji w Wiśle.
|
"Wykonanie prawa pierwokupu następuje przez złożenie właścicielowi odpowiedniego oświadczenia o skorzystaniu z prawa pierwokupu."
Czyli jeszcze raz.. Jeśli Wisła zdecyduje się na wykup Wolskiego z Fiorentiny czyli skorzysta z prawa pierwokupu to ani Fiorentina ani Legia ani Wolski ani Papież nie mogą powiedzieć nie.
Edit. ubiegł mnie kolega wyżej. Ale może każdy już zapamięta.