Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73828
Stary 19.03.2016, 13:51
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że w dzisiejszym DP w wywiadzie Wolski mówi, że zwracał się do L o pomoc w lecie, a jak przychodził to jego menago mówił, że zwracali się w zimie do L i odzewu nie było. Czyli innymi słowy dostał dwa razy kopa od L.

Przesłanie wywiadu jakie odczytuje między wierszami jest takie, że chce przede wszystkim grać i ewentualnie wrócić na Zachód.

Moim zdaniem jak nie dostanie z zachodu oferty w lecie to może Warszawa wcale nie musi mu się kalkulować. Tu ma plac raczej pewny a tam nie. Dużo pewnie będzie zależeć od relacji z Dariuszem W. i ogólnej sytuacji w Wiśle.
"Wykonanie prawa pierwokupu następuje przez złożenie właścicielowi odpowiedniego oświadczenia o skorzystaniu z prawa pierwokupu."

Czyli jeszcze raz.. Jeśli Wisła zdecyduje się na wykup Wolskiego z Fiorentiny czyli skorzysta z prawa pierwokupu to ani Fiorentina ani Legia ani Wolski ani Papież nie mogą powiedzieć nie.

Edit. ubiegł mnie kolega wyżej. Ale może każdy już zapamięta.
Odpowiedz cytując