Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73826
Stary 19.03.2016, 13:41
ZNAMEK napisał(a):Wyświetl post
wczoraj podczas meczu warszawski Koralik był zachwycony grą Wolskiego i napisał na twitterze że bacznie mu się przyglądają, więc jeśli Wolski ponownie poczuje że mógłby grać w legii może się rozmyślić i nie chcieć kontynuować kariery w Wiśle.
Tyle, że w dzisiejszym DP w wywiadzie Wolski mówi, że zwracał się do L o pomoc w lecie, a jak przychodził to jego menago mówił, że zwracali się w zimie do L i odzewu nie było. Czyli innymi słowy dostał dwa razy kopa od L.

Przesłanie wywiadu jakie odczytuje między wierszami jest takie, że chce przede wszystkim grać i ewentualnie wrócić na Zachód.

Moim zdaniem jak nie dostanie z zachodu oferty w lecie to może Warszawa wcale nie musi mu się kalkulować. Tu ma plac raczej pewny a tam nie. Dużo pewnie będzie zależeć od relacji z Dariuszem W. i ogólnej sytuacji w Wiśle.
Odpowiedz cytując