Wyświetl pojedynczy post
stero87
Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Prokocim N

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73825
Stary 19.03.2016, 13:35
Nie w FM bo mnie to interesuje tylko jak byś się interesował Wisłą realnie a nie wirtualnie to byś wiedział o tym, prezes PDS o tym mówił, jak się dogadali z Fiorentiną w sprawie wypożyczenia
ŚWL!!!!!!!
Odpowiedz cytując