Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
stero87
Member
Od: 09.2007
Skąd: Prokocim N
Offline
#
73825
19.03.2016, 13:35
Nie w FM bo mnie to interesuje tylko jak byś się interesował Wisłą realnie a nie wirtualnie to byś wiedział o tym, prezes PDS o tym mówił, jak się dogadali z Fiorentiną w sprawie wypożyczenia
ŚWL!!!!!!!
stero87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stero87
Znajdź inne posty napisane przez stero87