Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA
Offline
#
73823
19.03.2016, 12:43
wczoraj podczas meczu warszawski Koralik był zachwycony grą Wolskiego i napisał na twitterze że bacznie mu się przyglądają, więc jeśli Wolski ponownie poczuje że mógłby grać w legii może się rozmyślić i nie chcieć kontynuować kariery w Wiśle.
ZNAMEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZNAMEK
Znajdź inne posty napisane przez ZNAMEK