Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
 
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73823
Stary 19.03.2016, 12:43
wczoraj podczas meczu warszawski Koralik był zachwycony grą Wolskiego i napisał na twitterze że bacznie mu się przyglądają, więc jeśli Wolski ponownie poczuje że mógłby grać w legii może się rozmyślić i nie chcieć kontynuować kariery w Wiśle.
Odpowiedz cytując