Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73822
Stary 19.03.2016, 12:41
Po sezonie to nie bedziemy sie martwic wyłacznie o Wolskiego ale takze o tych, ktorym koncza sie kontrakty. Niektorzy moga chciec odejsc jak w przypadku Burligi a wtedy zmartwien bedziemy mieli wiecej
Odpowiedz cytując