Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
stero87
Member
Od: 09.2007
Skąd: Prokocim N
Offline
#
73817
19.03.2016, 11:04
Dla informacji co nie których w sprawie Rafała wszystko jest dogadane i z samym Rafałem i z Fiorentiną. Mamy prawo pierwokupu kwota 450.000 euro i trzy letni kontrakt dla Rafała. Nie muszę tłumaczyć co to jest prawo pierwokupu.
ŚWL!!!!!!!
stero87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stero87
Znajdź inne posty napisane przez stero87