|
Wdowczyk ma tą zaletę, że jest inteligentny i zawodnicy go słuchają, z tym że zwykle wystarcza to na góra sezon a potem notuje systematyczny zjazd. Jestem ciekawy czy faktycznie Wolskiego wykupimy bo w tej formie i z każdym kolejnym spotkaniem jego wartość rośnie. Cena jaką Wisła ustalił z Włochami oscyluje podobno w granicach 700-800 tys euro. Co do Brleka to już dawno pisałem, że zawodnik akurat którego Wisła nie potrzebuje. Jego rolę spokojnie wypełnia Popović z coraz lepszym efektem. Ogólnie całe spotkanie ustawiła czerwona karta, w dalszym ciągu mamy problemy z tempem gry w II połowach, gramy zdecydowanie słabiej od jakieś 60 minuty.
|