Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73810
Stary 19.03.2016, 09:33
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Orientuje ktoś się jaka jest kwota wykupu ? oby 7osersi tego nie zrobili
Ponoć mamy opcję pierwokupu, więc gdybyśmy mieli $ i chcieli go wykupić, Legia nie miałaby nic do gadania No chyba, że sam chciałby tam przejść
Odpowiedz cytując