brylant17 napisał(a):

|
Orientuje ktoś się jaka jest kwota wykupu ? oby 7osersi tego nie zrobili
|
TM wycenia go na bańkę Euro, więc realistycznie około 500k - ktoś gdzieś zresztą wspominał o takiej kwocie. Gdyby Fiorentina zgodziła się rozłożyć to na raty, to ta kwota nie jest nieosiągalna.
Ewentualnie można też już teraz pomyśleć o przedłużeniu wypożyczenia.