|
Mam szczerą nadzieję, że klub już w tej chwili zastanawia się jak wykupić Wolskiego. Widać od razu, że się sprawdził, więc nie ma co tego odkładać na po sezonie, bo może być za późno. Skoro boss znalazł fundusze na Brleka, to mam nadzieję, że i na Rafała wysupła jakieś zaskórniaki.
|