Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73805
Stary 19.03.2016, 08:10
Mam szczerą nadzieję, że klub już w tej chwili zastanawia się jak wykupić Wolskiego. Widać od razu, że się sprawdził, więc nie ma co tego odkładać na po sezonie, bo może być za późno. Skoro boss znalazł fundusze na Brleka, to mam nadzieję, że i na Rafała wysupła jakieś zaskórniaki.
Odpowiedz cytując