|
Mecz cud, miód, malina. Aż nie mogłem uwierzyć w to co się dzieje. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić: słaba gra Brleka i moim zdaniem złe zmiany wykonane przez Wdowczyka. Ja bym wprowadził Bartosza, niech się chłopak ogrywa, a kiedy ma to robić jak nie przy 4:0?
|