Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 19.03.2016, 01:04
Nigdy się nie pogodzę z tym, że Dariusz W. trenuje Wisłę, niemniej zauważyłem, że jego pojawienie się na R22 dało chłopakom pewien luz! Niezaprzeczalnie jest to człowiek, który potrafi dotrzeć do drużyny i ją natchnąć. To jest coś niebywałego, że Ci sami piłkarze potrafią wymieniać podania i grać z klepy(2 tyg. temu potykali się o własne nogi)! 5 bramka - sama akacja - PALCE LIZAĆ! Jeśli jakimś cudem awansujemy do 8 to będzie niestety(/stety) zasługa trenera i tego mu nie odbiorę...

Wolski jak można zauważyć to facet z innej bajki! Jeśli przez dwa tygodnie popracuje na przygotowaniem fizycznym to mamy zastępce Stilicia/ Meliksona. Facet po prostu "MYŚLI", jeśli cała drużyna podporządkuje się jego zagraniom to będziemy mieć z gościa pociechę, dlatego już teraz powinniśmy robić wszystko aby zagrał na R22 w przyszłym sezonie i urobić z niego Wiślaka.
Odpowiedz cytując