Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 19.03.2016, 00:45
O tym właśnie zapomniałem wspomnieć. Jak wróci Mąka, środek Popo(Brlek)-Mąka-Wolski będzie jednym z lepszych (jeśli nie najlepszym?) w Polsce.
Odpowiedz cytując