Viper napisał(a):

|
Czy mi się wydaje czy Mały zaczyna znów błyszczeć?. Wraca do defensywy i pomaga rozgrywać piłke w Niecieczy bramka i dwie asysty. Dziś dwie asysty drugiego stopnia. Wpierw na 11 m zamiast samolubnie strzelać, zagrywa do Brożka który trafia w Drągowskiego ale piłkę przejmuje Brożek i strzela do pustej. Potem genialne zagranie do Jovica, który asystuje Boguskiemu.
|
Proszę Cie...
Przecież Maly w tej sytuacji strzelał, nie podawał...(chyba, że nie wyczułem sarkazmu)
PS.
Ciekawie sie dzieje w tej Wisełce: Wolski, Wdowczyk - legioniści, ale robią taka różnice, ze zaczyna to nie przeszkadzać... Juz są glosy, żeby tego pierwszego wykupić (z reszta calkiem sluszne).
I jeszcze te teksty sprzed tygodnia, typu "wolę spaść z ligi ze Smudą, niż utrzymać sie z Wdowczykiem"...
Troche sie kąt widzenia zmienił.
