Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 18.03.2016, 23:12
Co myślicie o Brleku? Wg mnie widać brak zrozumienia ale niewątpliwie potrafi podać dokładnie w tempo do przodu co jest miłą odmianą w porównaniu do Urygi. Choć gdybym miał go ocenić za ten występ to raczej słabo. Wdowczyk wychodził z siebie po niedokładnych jego zagraniach
Odpowiedz cytując