|
Co myślicie o Brleku? Wg mnie widać brak zrozumienia ale niewątpliwie potrafi podać dokładnie w tempo do przodu co jest miłą odmianą w porównaniu do Urygi. Choć gdybym miał go ocenić za ten występ to raczej słabo. Wdowczyk wychodził z siebie po niedokładnych jego zagraniach
|