Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 18.03.2016, 21:30
Jeszcze żeby inni zagrali pod nas... Jestem przeciwnikiem Wdowczyka w Wiśle ale takiej "miotły" widocznie piłkarze potrzebowali. To jak odmienił Wisłę to coś niesamowitego. Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując