Prezydentowa napisał(a):

Zgadzam się, że PÓKI CO Uryga jest paralitykiem To nie oznacza, że będzie zawsze, ale jeśli nie pójdzie np. na wypożyczenie, gdzie nabierze pewności siebie i umiejętności jakiegokolwiek rozegrania piłki, to paralitykiem pozostanie i skończy jak Polski Stiwen Dżerard, Daniel Brud albo inne jemu podobne tuzy, które było do ekstralkasowych składów wciskane na siłę, zupełnie się do tego nie nadając.
|
Poważnie...? Cały "problem" z Alanem polega na tym, że - pomimo relatywnie młodego wieku - ma już prawie 70 rozegranych spotkań w E-klasie! Jeżeli to nie wystarczyło, żeby nabrał pewności, to wypożyczenie na rok do jakiegoś Chrobrego Głogów też mu w tym raczej nie pomoże. On nie ma (już) 18 lat, żeby nagle miał eksplodować talentem i geniuszem.
Ktoś powie, że Uryga regularnie gra w kadrze Dorny, OK, ale ktokolwiek widział któryś z ostatnich meczów U-21 doskonale wie, jaka tragiczna jest to kopanina, więc to żaden argument.
WIEM, byłoby mega, gdyby jakiś wychowanek znaczył dużo dla pierwszej drużyny, ale ku*wa - Alan jest i będzie co najwyżej pomiędzy kaleką, a słabym rzemieślnikiem. Nic więcej.