felipe napisał(a):

Kto? Wisła? Za ciency jesteśmy w uszach...
Pomijam słuszność jakiejkolwiek ze stron, ale jestem pewien, że ta historia odbije się nam czkawką i Jawor jeszcze na Reymonta się pojawi z akredytacją.
Powtórzę - zbyt ciency jesteśmy na dziś by tak wojować z całym światem.
|
My nie wojujemy...my bronimy swoich racji. Czy slusznych? wazne ze naszych!
.... im w dupe!