Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 18.03.2016, 16:16
Szajba_ napisał(a):Wyświetl post
jakie wypozyczenie? Jemu sie kontrakt konczy po tym sezonie
No i co z tego? Założysz się, że mu przełużą?
Poza tym mówię o tym już nawet abstrahując od jego...kariery w Wiśle. Po prostu, jako piłkarz. Jeśli nie pogra w niższej lidze teraz, to zniknie.
Odpowiedz cytując