Szajba_ napisał(a):

|
jakie wypozyczenie? Jemu sie kontrakt konczy po tym sezonie
|
No i co z tego? Założysz się, że mu przełużą?
Poza tym mówię o tym już nawet abstrahując od jego...kariery w Wiśle. Po prostu, jako piłkarz. Jeśli nie pogra w niższej lidze teraz, to zniknie.