|
Masz dwa rodzaje treningow. Zespolowy i indywidualny. Do tego dochodza treningi "specjalne" - nowa pozycja, poprawienie gry slabsza noga etc etc. To wszystko razem sklada sie na intensywnosc treningu poszczegolnych pilkarzy. Wejdz w zakladke trening i sprawdz kazdego indywidualnie jaka ma intensywnosc. W zakladce trenerzy masz na dole przy kazdym rodzaju treningu gwiazdeczki i intensywnosc. Im wiecej trenerow zajmuje sie poszczegolnym treningiem ( taktyka, sila etc etc) tym spada intensywnosc.W trningu zespolowym jest podobnie - masz suwaki - odpoczynek przed i po meczu, intensywnosc. Musisz sie tym pobawic i ogarnac samemu co tam Ci najbardziej bedzie pasowac.
Druga sprawa jest taka, ze Pietrzak moze byc "leserem" w FM tj niskie atrybuty pracowitosci i detereminacji. Ja zawsze zatrudnialem takich pracowitszych.
Co do pytania ABG - nic sie nie da zrobic niestety. Mozesz probowac prosci zarzad. Tez zawsze z tym mam problemy bo nie moge zatrudnic normalnych trenerow chociaz budzet transferowy na poziomie kilkudziesieciu milionow ojro. Bug chyba taki czy ki diabel. Nie pamietam jak to bylo jesli juz klubem osiagales reptuacje 5 gwiazdek globalna.
|