Temat
:
[28 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 18 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
Od: 05.2012
Offline
#
72
18.03.2016, 14:55
Alan Uryga nie tylko nie powinien grac w Wisle, ten chlopak wogole nie powinien grac w pilke - byc moze ten chlopak nie powinien wogole uprawiac sportu - bo z niego taki pilkarz zawodowy jak ze mnie kosmonauta
AntyMod
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AntyMod
Znajdź inne posty napisane przez AntyMod