Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow
Offline
#
3709
18.03.2016, 11:33
Kocur
napisał(a):
Amen.
Słuszna decyzja klubu - oprócz odebrania akredycji tym pseudo dziennikarzom jeszcze bym im zakaz stadionowy walnął.
nie ma potrzeby
raczej watpie, zeby sie na stadionie pojawil
Szajba_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szajba_
Znajdź inne posty napisane przez Szajba_