Temat
:
[28 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 18 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
skawaaa
Member
Od: 02.2015
Offline
#
60
18.03.2016, 10:50
Przeczuwam dobry mecz, wszystko będzie szło po naszej myśli. Wejdzie Uryga żeby uspokoić grę w defensywie i popełni jakiś błąd i stracimy zwycięstwo.
skawaaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skawaaa
Znajdź inne posty napisane przez skawaaa