Wyświetl pojedynczy post
skawaaa
Member
 
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 18.03.2016, 10:50
Przeczuwam dobry mecz, wszystko będzie szło po naszej myśli. Wejdzie Uryga żeby uspokoić grę w defensywie i popełni jakiś błąd i stracimy zwycięstwo.
Odpowiedz cytując