Temat
:
[28 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 18 marca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Arleton
Member
Od: 06.2013
Offline
#
58
18.03.2016, 10:43
whitestar1990
napisał(a):
Deobny szczegół dotyczący grafiki: "meczów", nie "meczy".
obie formy są poprawne
Arleton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arleton
Znajdź inne posty napisane przez Arleton