Pulpet napisał(a):

|
Czy dla kobiet będących pierwszy raz na meczu jest jakaś fajna cena?
|
Dla każdego, kto odwiedza po raz pierwszy ''nowy'' stadion jest taka sama cena za bilet: 5 złotych.
Cytat:
Bilety za 5 złotych!
Promocja dotyczy osób, które na stadionie nie były jeszcze nigdy lub nie pojawiły się na nim od rundy jesiennej 2010 roku, a więc od momentu, kiedy drużyna wróciła na przebudowany obiekt przy R22. Promocyjny bilet zakupić będzie można na dowolny mecz i sektor na stadionie z wyłączeniem Loży VIP oraz skyboxów. UWAGA: Promocja dotyczy osób, które posiadają numer PESEL.
|