FraMat napisał(a):

|
To ten sam Zientara? Te wszystkie Optimusy i Scanmedy?
|
Wygląda, że idziesz mniej więcej tym samym tropem co ja.
FraMat napisał(a):

|
Czytałem te doniesienia, ale tereny zostały oddane TF w 2006r na dzierżawę wieczystą, z zastrzeżeniem, że nie można ich przepisać na nikogo przed końcem 2016.
|
Skąd taka informacja ? Żyłem w przeświadczeniu, że są to tereny, które zamieniono z sąsiadką za Kabel w 2002 roku i są bezwzględną własnością TFF.
Chyba, że jest jak piszesz i TFF je wydzierżawiło ?